2. finále

Finále PBO

2. finále

V pondělí 2.10 nastupujeme opět na Krči k odvetě proti Kotlářce „B“ s jediným cílem. Tím je výhra, abychom se mohli ucházet o třetí zápas a první příčku tabulky.
Tentokrát jako hosté začínáme na pálce, kde se proti nám staví M. Král, kterého sice už známe z minulého týdne, nicméně tentokrát se asi potkal s mnohem lepší formou. Jeho přesně umisťované a technické nadhozy hodné extraligového nadhazovače (což Michal byl-je??) nám činí velké potíže. V prvních dvou inningách se nám nedaří ani kontaktovat míč do pole, natož obsadit metu. Ve třetím přichází první kontakt do pole, bohužel je to out na 1. Až devátý pálkař obsazuje metu, když dostává metu zdarma..bohužel ani to nám moc nepomáhá. Čtvrtý inning se také nese v duchu strikeoutů a outu na první metě a přidává se slabý déšť, na který se samozřejmě nemůžeme nijak vymlouvat.
Pro tentokrát se za nás na kopci jako první představuje Steal. I přes jeho dobrý výkon se bohužel pálkařům Kotlářky daří pálit a dobíhat si pro body. To nás nutí ve třetí směně ke střídání na kopci, kam se staví Leoš. Stav 7-0. Ten Kotlářku lehce přibrzdí, ale ne natolik jak bychom potřebovali. Po páté směně je stav 12-1 což nesvědčí nic dobrého.
Je nám jasné, že musíme udělat nějaké body, aby zápas nebyl ukončen rozdílem v sedmičce. Šestý inning přináší další bod na naší straně, nicméně Kotlářka přidává další 3 body. To už je na kopci Kolie. Jdeme do sedmičky, kde Kotlářka zahrává out na 1 a Král si připisuje další 2 strikeouty, což znamená konec zápasu. Stav 15-2.
Tato prohra znamená konec finálové série a celkové sezóny. My se musíme letos spokojit s krásným druhým místem, které je dle mého zasloužené. Oproti loňsku jsme přidali 5 výborných zápasů play-off, kde jsme si odehráli vyrovnané boje a některé i jednoznačné. Ale to je baseball, jak by řekl Pčolda – buď to tam je, nebo není 😀
V závěru nezbývá nic, než poděkovat všem, kdo se toho zůčastnili a zasloužili se svými výkony na tomto výsledku a budeme se těšit v příštím roce opět naviděnou na hřišti!!!

Sestava:
Pčolár-DH(8; Kohutka J.-2; Drha(Janeba)-4(6); Ercoli-8(1); Kučera-6(5); Kohutka M.-3; Křikava(Hajný)-5(4); Foltýn-7; Šindelář(Klatovský)-9; Pitch-Janeba(Hejda)

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *