2. finále Old Boys vs. Praotci RC

2. finále Old Boys vs. Praotci RC

Po odloženém pondělním zápase jsme se sešli ve středu k dohrání druhého finálového duelu mezi Old Boys a Rakovníkem Red Crayfish. Lavička byla opět plná a sešlo se nás celkem 15!

Jako hosté začínáme tentokrá na pálce. V základní sestavě se oproti minulému týdnu mnoho změn neprovedlo. Vedení se ujímáme hned v prvním inningu, kdy po dvou singlech stahujeme první bod. Do pole se opět na kopci jako první staví Brožák. Začíná dvěma outy, kdežto na ten poslední si musíme počkat téměř celý lineup Old Boyů, kteří mezitím stihli dotáhnout 2 body.  Naše další pálka žádné změny ve skóre nepřináší, ale ani soupeřova v dohrávce druhého inningu nic nemění. Stav 2:1.Třetí inning už přináší větší úrodu. Řadou hitů obsazujeme mety a stahujeme tak 4 body. Soupeř skóruje jen jednou a z třetího inningu vycházíme jako vítězi za stavu 3:5. Čtvrtý inning se opět na pálce neprosazujeme. Na soupeřově kopci Drábka střídá Hauba, který nás i v minulém týdnu držel zkrátka. Po čtyřech pálkařích odcházíme opět do pole. Soupeř na pálce přidává dva body a srovnává skóre na 5:5. V pátém inningu je naše pálka opět „mrtvá“ a stačí 3 pálkaři a jdeme zas do pole. To už se však Brožákovi na kopci nedaří a po pár metách zdarma přichází pár hitů a je třeba střídání na kopci. Tam jde opět Leoš jako v minulém týdnu, ale ani ten nedokáže soupeřově tlaku zabránit a Old Boys se tak ujímají vedení 12:5 po 5 inn. Na pálce opět nepředvádíme nic zázračného a jdeme do pole. Na kopci začíná Leoš, ale po pár odpalech jsme nuceni ke střídání za Kolii. Bohužel ani jemu se nedaří zastavit rozjetou pálku Old Boyů a připisují si dalších 5 bodů a do 7. inn vcházíme za stavu 17:5. Je nám jasné, že pokud nepřidáme body a nesnížíme rozdíl znamená to konec zápasu. Bohužel ani to už nejsme schopní zvládnout a je konec. Stav 17:5 znamená srovnání série na 1:1 a třetí zápas který rozhodne o vítězi.

Do třetího zápasu se budeme muset soustředit hlavně na pálku, abychom dokázali soupeře dostat do tlaku a ne se nechat outovat na první metě nebo být strikeout. Ačkoliv v poli došlo k nějakým chybám, tak to nebylo nic zásadního co by rozhodlo zápas.

Budeme se těšit v pondělí 8.10 opět na Krči od 18:00.

 

Sestava:

Pícha(Hajný)-7, Drha-4, Kučera-6, Kohutka M.-3, Ercoli-8(1), Kohutka J.-2, Brož(Hejda)-1, Podpěra(Klatovský)-9, Křikava(Foltýn)-5

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *