2.semifinále

2.semifinále

V pondělí 18.9 se v Roudnici odehrálo druhé semifinálové utkání o mistra SZO. V tom jsme se znovu postavili proti Fulleros de la Habana, kteří nás po vypjatém boji minulý týden porazili.
Jelikož se již brzy stmívá, museli jsme začít již v 17:00. To bylo pro soupeře i některé z našich celkem hraniční, co se dojezdu týče. Čekání na poslední soupeřovo auto nás stálo cca. 10 minut zpoždění začátku utkání. Jako domácí začínáme v poli. Na kopec se opět staví Leo. První pálkař pro něj znamená metu zdarma, ale poté už zamířil a předvádí výkony, které od něho očekáváme. Ve spolupráci s polem se daří zahrát 3 outy po čtyřech pálkařích a jdeme pálit. Tam se nám opět daří hned od začátku. Po pár metách zdarma přichází jednoduché odpaly a pro nás to znamená 2 body. Soupeřům se nedaří bodově prosadit ani ve druhém inningu, ale nám se daří otočit celý lineup a připsat 6 bodů. Stav po 2 inningách tedy 8-0. V trojce se už i soupeři daří skórovat a to hned dvakrát. To si zrovna Leo na kopci vybírá slabší chvilku, ale hrozba střídání ho vrací zase zpět do hry. V dohrávce trojky přidáváme další 3 body. Ve 4 inningu děláme rychlé 3 outy a jdeme opět pálit. Tam se nám daří přidat pouze 1 bod. Stav 12-2.
Pátý inning se soupeří opět daří skórovat ale pouze jednou. Nám se nedaří odpovědět. Do 6 inningu jdeme s tím, že je pravděpodobně poslední protože se začíná stmívat. Soupeři se sice daří obsadit metu, nicméně po krádeži druhé je běžec outován díky jeho chybě protože odešel z mety. Na pálce ještě skórujeme dvakrát. Stav na konci zápasu 14-3 v náš prospěch.
To pro nás znamená jediné, stále jsme ve hře o finále SZO. Rozhodující zápas této série semifinálových utkání se odehraje ve středu 20.9 na Krči od 18:00 hod. na osvětleném hřišti.
K tomuto zápasu není žádných připomínek, Leo odházel všech 6 směn na výbornou, na pálce jsme byli o dost agresivnější než před týdnem a v poli bylo vidět řadu pěkných zákroků zejména diving catche Fóti a Kólie v outfieldu.
Dnes se současně s naším utkáním odehrávalo také druhé semifinálové utkání mezi Kotlářkou B a Old Boys, kde si Kotlářka připisuje druhé vítězství a je tak prvním finalistou do boje o mistra SZO.
Neváhejte dorazit ve středu v 18h. na Krč podpořit nás v tomto důležitém zápase a zároveň se podívat na pěkný baseball. Budeme se těšit!!!

Sestava:
Janeba T.-6; Pčolár-DH; Drha-4; Ercoli-8; Kučera-5; Kohutka M.-9(3); Foltýn-7; Podpěra-2(9); Hajný-3(Kohutka J.-2); Pitch – Hejda

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *