3. semifinále

Jdeme do finále oblasti

3. semifinále

Dnešním dnem se rozhodlo o druhém finalistovi o mistra SZO.
Po pondělním zdařeném utkání jsme opět nastoupili proti Fulleros na Krči. Měli jsme k dispozici osvětlené hřiště, tak jsme mohli začínat od 18 hodin. Jako hosté jdeme pálit. V lineupu se toho moc nemění oproti pondělku, dalo by se říct že nastupujeme ve stejné sestavě jako v pondělí. První jde Steal, kterému se bohužel nedaří a je flyout. Jako druhý přichází Pčolda, kterému se poslední dobou daří. To se osvědčí i tentokrát a přichází single homerun, který je jeho první v mužské kategorii. Postupně plníme pole až do chvíle, kdy se na pálce objevuje Pepa Podpěra. Má obsazené všechny mety a po dvou metách zdarma, které nadhazovač pustil by se dalo čekat že si počká až uvidí strike. To se ale nestane a Pepa posílá první míč za plot přes sedmičku a připisuje si tak GRANDSLAM. To pro nás znamená náskok 6 bodů. To si soupeř nenechává líbit a odpovídá také, ale jen čtyřmi body. Na kopci za nás začíná opět Leo, který sice pokračoval ve svém výkonu z pondělí, ale soupeři už věděli co čekat tak byli připraveni. Po prvním inningu ho tedy nahrazuje Steal, který už soupeře drží více na uzdě. Do čtvrtého inningu nepouští Fulleros se skórování. Naše výkony na pálce jsou stále přesvědčující a každou směnu se nám daří připsat minimálně bod.
Čtvrtý inning přináší opět šanci domácích, kdy po metě zdarma přichází passed ball a pár chyb a Fulleros si jdou tak pro své poslední 2 body v zápase. Na pálce stále přidáváme body a směřujeme vývoj zápasu k tomu, abychom mohli zápas ukončit v 7 inningu rozdílem 10 bodů. Rozdíl 15 bodů po 5 směně nám utekl o 2 body když jsme se na konci šestky dostali na skóre 19:6. Do sedmičky vcházíme s tím, že si ještě trochu ujistíme náskok, aby nedošlo k nějakému zvratu. Úkol plníme na výbornou a dostáváme se na stav 22:6 a soupeřovu dohrávku končíme jednoduchými outy. V této směně došlo ještě k jedné nezvyklé události a té, že Pája Šindelář odpálil double hit do oppositu a poté po chybách pole si doběhl až pro oběhový homerun.
Konečné skóre teda 22:6 pro Red Crayfish.
Tato výhra je pro nás velmi důležitá a znamená jediné- postup do finálových bojů o mistra SZO proti Kotlářce B.
Termíny zápasů se budou jednat, ale ihned jak budeme něco vědět budeme Vás informovat.
K tomuto zápasu není co říct, na pálce jsme udrželi konstantně tlak po celou dobu a dokázali skórovat, v poli byly veškeré zákroky prakticky bez errorů a Steal si odházel perfektní zápas!

Na viděnou u finálových zápasů!

Sestava:
Janeba-6(1); Pčolár-DH(4) (Šindelář-7); Drha-4(6); Ercoli-8(4); Kučera-5; Kohutka M.-3; Kohutka J.-2; Podpěra-9; Foltýn-7(8)

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *