Aktuální dění

Aktuální dění

Jak jistě už většina z vás ví, zasáhla nás nečekaná událost, která komplikuje začátek sezóny. Jelikož je poničen backstop a dugout nemůžeme prozatím využívat velké hřiště. Vše se řeší, aby se v co nejbližší době mohly v Roudnici konat zápasy. Bohužel ale nebudeme schopni na 11.4 a 15.4 připravit vše abychom tu mohli hrát. To znamená, že středeční zápas mužů s Kotlářkou B se pravděpodobně odehraje v Praze a nedělní pohárový zápas nejspíš také. O všech změnách ještě budeme informovat.

Zápas U11, který se měl konat 7.4 je také přesunut. Náhradní termín bude 24.5.

Muži vyrazili o velký pátek na přátelské utkání do Spáleného Poříčí. S tímto soupeřem jsme se zatím ještě nesetkali, jelikož hrají 1.ligu, což je soutěž o třídu výše než naše. I přes počáteční obavy z výkonostních rozdílů, bylo hlavním cílem tohoto zápasu vyzkoušet po zimní pauze různé sestavy a taktiky na nadcházející sezónu. Na kopci jsme vyzkoušeli všechny nadhazovače a v poli si také každý hráč obsadil své posty. S docházkou nebyl problém, protože jsme se všichni už nemohli dočkat. Na pálce jsme se představili velmi pozitivně. Od začátku zápasu jsme se ujali vedení a postupně přidávali body. Zápas jsme ukončili po dohodě se soupeřem v 8.inningu za stavu 20:3 v náš prospěch.

Tento víkend (7-8.4) nás čeká na Krči turnaj, ve kterém se utkáme se soupeři z našeho přeboru. V sobotu nás čeká utkání proti „Céčku“ Praha od 12:00 a od 14:00 nastoupíme proti Old Boys. V neděli se bude hrát podle výsledků ze sobotních utkání.

V neděli proběhne na Roudnickém hřišti společný trénink kategorie U15 našich kluků s Rakovnikými, aby se připravili na nadcházející zápasy.

Od příštího týdne začínají všem kategoriím tréninky venku na hřišti.

Ut, Čt – 17:00

 

Doufejme že již brzy se uvidíme při domácích zápasech v Roudnici.

Zdraví Praotci!!!

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *