Domácí sklizeň

Hřiště roudnice nad Labem | Praotci RC

Domácí sklizeň

Ve středu jsme v Roudnici v prvním „domácím“ zápase opět přivítali Sabat B. Silný vítr a občasné sněžení nás však od ničeho neodradilo a do zápasu jsme nastoupili s plným nasazením.
Do začátku utkání vstupujeme opět s Leošem na kopci, kterému se daří držet soupeřův útok zkrátka a nepouští je ani na metu. Po rychlých třech outech jdeme pálit, kde se prosazujeme více než soupeř a ujímáme se vedení 2-0. Sabatí odpověď přichází hned v další směně, kdy dostáváme jeden bod. To nás ovšem nenechává chladnými a odpovídáme dalšími čtyřmi body v náš prospěch. Stav je tedy 6-1. Ve třetím inn se soupeři opět nedaří skórovat a my přidáváme další 2 body. Drobná soupeřova odpověď přichází ve 4 inn v podobě dvou bodů. Nás to však nijak netrápí a body hned vracíme. V závěru přichází na soupeřově straně střídání nadhozu, za Škvařila přichází Jaroměřský jemuž se na kopci moc nedařilo a v dohrávce 5 inn nám dovolí zápas ukončit v 5 směně rozdílem 15 bodů. Této chvíle jsme se každý nemohli dočkat jednak kvůli výsledku, ale hlavně přichází vysvobození z mrazivého počasí.

Na příští týden můžeme tentokrát opět pozvat Pražské fanoušky na středu 26.4 na Tempo, kde proběhne klání s místním „céčkem“. Zápas odstartuje naposledy od 17:00 a v následujících týdnech se bude začínat již později.

Sestava- Kohutka J. -2, Hajný -4, Kohutka M. -3, Kučera -6, Ercoli -8, Šindelář (Janeba) -7, Křikava -5, Pčolár -DH(9), Tallman -9(Hejda -1)

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *