Fulleros – Praotci RC

Fulleros – Praotci RC

V pondělí jsme vyjimečně nastoupili do zápasu proti Fulleros de la Habana. Jednalo se o odložený zápas. Veděli jsme že nesmíme nic podcenit, jelikož Fulleros vedou tabulku a nemají zatím jedinou prohru. Nicméně na zápas se nás sešlo 10.

První inning začínáme na pálce, kde se nám nedaří zrovna prosadit oproti soupeři. Ten skóruje hned 3x a ujímá se vedení zápasu. Druhý inning přináší bod i na naší stranu. Honza Brož tentokrát na kopci soupeře drží a nedovoluje žádnou změnu skóre. Do třetího inningu střídá soupeř nadhoz, který nám vyhovuje více a přidáváme tak 3 body. Honza na kopci opět drží bez bodu. Stav 3:4 po 3 inn. Ve čtvrtém inningu si připisujeme další bod a soupeř opět střídá na kopci. Skóre se tak mění na 3:5.  V pětce si Fulleros již „nakoukali“ Honzovy nadhozy a začali se trefovat což jim přináší 6 bodů. Na tento příděl se nám však ovšem nedaří odpovědět. Do 6 inn přichází změna na kopci i na naší straně kam jde Hyenka, ale bohužel ani jeho nadhozy nedělají soupeřům problém. Do začátku 7 inn jdeme za stavu 14:5 s jasným úkolem zmenšit bodový rozdíl a poté nedovolit soupeři body. Naše pálka je opět „mrtvá“ od změny nadhozu který nám moc nevyhovuje. Do pole jde na kopec Frankie, který sice soupeřův tlak zmírní, ale bohužel umožní skórovat a je konec zápasu. Stav 15:5 po 7 směnách.

Zpočátku se zdálo utkání vyrovnané, ale bohužel v průběhu zápasu naše síly na pálce vyhasly a nebyli jsme schopni udržet stav na naší straně. Ve středu vyrážíme na Kladno, odkud bychom si neradi přivezli takovou nadílku.

Sestava:

Pícha(Šindelář)-7, Drha-4, Kohutka M.-3(1), Kučera-6(1), Ercoli-8(6), Brož-1(8), Kohutka J.-2, Podpěra-9, Křikava-5

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *