Old Boys vs. Praotci-RC

Drama proti Old Boys na Krči

Old Boys vs. Praotci-RC

V pondělí jsme se sešli na Krči, abychom odehráli duel s Old Boys. Již z prvního zápasu jsme věděli, že to nebude jednoduché a zároveň jsme měli jasný cíl vítězství, protože prohra s Old Boys by nás mohla stát umístění v tabulce.
Soupeř nebyl jediný koho jsme se obávali, protože velkou roli hrálo také počasí, které nás před zápasem vystrašilo několika přeháňkami, naštěstí se umoudřilo a v průběhu zápasu jsme byli nuceni pouze jednou přerušit nachvíli hru.
Do zápasu nastupujeme jako hosté, proto začínáme na pálce, kdy se nám daří hned od začátku dosáhnout prvního bodu. Soupeři se daří méně a to znamená stav 0:1 po 1 inn. Do pole jsme postavili téměř nejsilnější obranu kterou máme a na kopci startuje kdo jiný než Leo. Ve 2 inn se soupeři daří srovnat na 1:1 a ve 3 inn se ke skórování nedostává ani jeden z týmů.
Ve 4 inn se nám opět daří stáhnout 2 body a soupeři pouze 1 a to pro nás opět znamená vedení. Zvrat ale přichází v 5 inn, kdy my skórujeme 4x ale soupeř dobíhá 6x což opět přináší zvrat v zápase a do vedení jdou Old Boys. To už nás ale zrazuje počasí, kdy v dohrávce 5 inn začíná poprchávat a vše je mokré. Mokrý balón neprospívá ani Leovi a na kopci přichází střídání. Leo jde dolu a na kopec nastupuje Chochy. Nám se v poli daří ukončit směnu třetím outem a jdeme s nadšením na pálku vrátit body. Déšť ovšem přidává, což znamená přerušení zápasu na cca 15 min. Soupeř se snaží uhádat ukončení zápasu v jeho prospěch pro nehratelnost hřiště, na což v žádném případě nechcem přistoupit, protože hřiště nebylo téměř mokré. Pro tmu zápas také nelze ukončit, protože už od 5 inn máme rozsvíceno, což znamená že odehrajeme regulérní zápas který nebude ukončen pro tmu.
Po dešťové přeháňce se vracíme opět ná pálku, kde se nám nedaří ani obsadit mety …naštěstí soupeř je na tom stejně. V 7 inn přidává každý z celků po jednom bodu a zápas je tak stále ve prospěch Old Boys 9:8.
Naše síla přichází v 8 směně, kdy jednoduchými single odpaly obsazujeme mety a postupně stahujeme 4 body. Odpověd Old Boy(ů) na to je pouze dvěma body. Jdeme tak do posledního inningu za stavu 11:12 pro nás s jasným cílem přidat alespoň nějaký ten bodík a poté v poli udržet bezchybně. Na pálce se nám však opět nedaří ( 3 x K ), tak jdeme do pole s tím, že musíme zahrát bezchybně a nedovolit soupeři dotáhnout bod. Tento cíl si plníme s větší jistotou než cíl v útoku a rychlými třemi outy tak ukončujeme zápas po dlouhých téměř 4 hodinách hry za stavu 11:12.

Sestava:
Pčolár (Klatovský) – 9, Podpěra (Šindelář-7)- 2, Kučera (Křikava) – 5, Drha (Hajný) – 4, Chocholatý – 6 (1), Kohutka M. – 3, Ercoli – 7 (6), Kohutka J. – DH (2), Pícha – 8

V příštím týdnu odehrajeme další zápas v Lounech, který je v rozpisu. Dále nám zbývají odehrát zápasy s Tempem C a B, o jejichž termínech budeme informovat.

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *