Poohlédnutí za letošní sezónou

Mistři severozápadního přeboru

Poohlédnutí za letošní sezónou

Zpočátku bych napsal pár vět o posledním zápase, který nám zajistil první příčku v Severozápadním přeboru.
Praotci-RC vs Tempo B byl na poněkolikáté odložený zápas a v závěru se stal rozhodujícím zápasem pro SZO.
Náš cíl byl jasný a to bylo v nejlepším případě vítězství nebo minimálně remíza. Prohra by pro nás znamenala stejné skóre jako Tempo B a rozhodovaly by další zápasy.
Nic jsme tedy nepodceňovali a sešli se v co nejlepší sestavě. Nic nechtělo podcenit ani Tempo a povolali si na pomoc i pár hráčů z EXL.
Chuť vyhrát se projevuje hned od začátku, kdy si děláme náskok od prvních směn. Soupeř tak úspěšný není, ale v průběhu zápasu body postupně dotahuje. Největší drama přichází v dohrávce 9 směny, do které nastupujeme jako hostí za stavu 10-6. Ze zdánlivě přesvědčivého skóre se po pár BB a našich chybách během chvíle stává napínavé drama, které končí za stavu 10-9 v náš prospěch.

V závěru bych se rád poohlédl za uplynulou sezónou, která proběhla troufám si říci lépe, než jsme kdokoliv z nás čekal. Když jsme v zimě začali řešit jak vůbec dáme dohromady tuto sezónu, tak jsme byli vděčni Rakovnickým klukům, že souhlasí s naším návrhem na prozatimní spojení týmů a budeme si vůbec moci zahrát baseball. Pro některé z nás to byla o to větší změna po přechodu z původní Severočeské oblasti do „Pražské“, kde je přeci jen úroveň baseballu vyšší. Po pár zápasech jsme vyladili sestavu a hráli pěkný baseball. Na konci jarní části sezony přišel na řadu ČBP, kde pro nás byly vylosováni Ostravští Arrows. I přes některé obavy jsme se dokázali přes Arrows probojovat mezi 8 nejlepších týmů v republice, což je úspěch, na který jsme všichni pyšni. Určitě stojí i za zmínku naše bilance v přeboru. 10 výher, jediná porážka, 2 remízy je výkon, o kterém jsme si mohli před sezónou nechat zdát. Nezbývá než jen všem poděkovat za skvělou sezónu, samozřejmě i našim fanouškům za podporu a ,,pozvat“ Vás na příští sezónu, kde se s nějvětší pravděpodobností uvidíme ve stejné sestavě a budeme chtít navázat na letošní výsledky a samozřejmě je ještě vylepšovat. Určitě se bude na co těšit!!!

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *