Praotci RC – Céčko Praha

Praotci RC – Céčko Praha

Ve středu jsme po kratší přestávce, kdy nám 2x po sobě soupeř odřekl zápas konečně nastoupili zpět do zápasu. Na domácí půdě jsme hostili Pražské Céčko. My od začátku věděli, že nás bude tak akorát, kdežto Pražáků dorazila plná lavička. Nicméně pro začátek zápasu nás bylo dost tak jsme začli dle plánu.

Jako domácí začínáme s Leošem na kopci jako vždy. Ten ve spolupráci s polem zařizuje rychlé 3 outy a jdeme na pálku. Daří se nám obsadit mety a díky chybám soupeře si postupně připisujeme bod. Soupeřova pálka se nese v podobném duchu jako první směnu, sice se dostávají na metu, ale k žádnému ohrožení skóre se nedostávají. Naše druhá pálka je už úspěšnější a připisujeme 5 bodů. Soupeři se na pálce stále nedaří se prosadit proti Leošovým nadhozům a nedochází opět k žádným zvratům. My na pálce už druhou směnu po sobě točíme celý lineup což přináší dalších 5 bodů. Ve čtvrtém inningu se na pálce daří už i Céčku a můžou si po naší chybě připsat první bod. Z naší strany se tentokrát na pálce nedaří a odcházíme bez bodu. V pátém soupeř přidává opět jeden bod. My otáčíme zas celý lineup a přidáváme dalších 5 bodů. Do 6 inningu jdeme za stavu 16:2 s tím, že chceme soupeře udržet, což se daří a v dohrávce přidat bod a ukončit zápas rozdílem 15 bodů. První 2 pálkaři sice byli hned out, ale pak přichází dvoumeťák. Na pálku jde Frankie, nadhoz hází wildpitch, takže máme obsazenou 3 metu a Frankie pálí walkoff hit na centra a končí tím zápas. Konečný stav tedy 17:2 pro Raky!!!

V příštím týdnu nás čeká první venkovní zápas, v Praze na Sabatu. Takže potěšíme i Pražské diváky, kteří jsou samozřejmě vítáni!!

 

Sestava:

Janeba T -5, Hajný -4, Kohutka M. -3, Ercoli(Kučera) -6, Šindelář -7, Brož -8, Klatovský (Mihalus) -9, Podpěra -2, Hejda -1

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *