Praotci RC -Fulleros

Praotci RC -Fulleros

Ve středu jsme nastoupili v dalším kole SZO na domácí půdě proti doposud neporaženým Fulleros. Po minulém zápase kdy jsme utrpěli prohru rozdílem v 7. inn chceme dnes předvést rozhodně lepší výkon.

Nicméně jako domácí jdeme do pole. Na kopci začíná Leo. Tomu však hned druhý pálkař dává homerun a otevírá tak skóre pro Fulleros. Dále je k vidění hit, který se postupně mění v bod. Leoš směnu zavírá strikeoutem. Na pálce jsou hned první dva pálkaři out po jednoduchých odpalech do vnitřního pole. Na 2 outy sice obsazujeme všechny mety, ale bez bodu se vracíme do pole. Soupeř přidává další 2 body ale na to už naše pálka má odpověď, bohužel také pouze v podobě 2 bodů. Třetí a čtvrtý inning se drží na obou stranách bez bodů. V pátém inningu soupeř Leošovi přidává 2 body a po lehkých neshodách s rozhodčím Leoš střídá na kopci, kam jde Brožák. Na pálce přidáváme bod a snižujeme tak na 3:6. Šestka je opět bez bodů a stále to vypadá na vyrovnané utkání. Zvrat přichází v 7.inn, kdy se Brožákovi nedaří navázat na bezchybný výkon z minulého týdne a po dvout trefeních a metě zdarma se na kopci střídá s Frankiem. Tento inning přináší plno smůly, když nám dělá problém zahrát out a dostat se z něj ven. To přináší soupeři 7 bodů a zápas se tak dostává do stavu 3:13 před dohrávkou 7.inn. Nic však nevzdáváme a chceme hrát dál, tak na pálce chceme přidat body, ale bohužel se nám daří pouze ztratit rozdíl abychom mohli pokračovat dále. Stav 4:13. Frankie na kopci Fulleros drží a po rychlých třech outech jdeme opět pálit. Na pálce předvádíme opět jednoduché odpaly do vnitřního pole, což soupeři nedělá žádný problém. Zápas graduje do 9.inn, kde zahráváme rychle 3 outy a jdeme do dohrávky. Tam pro naší smůlu přidáváme pouze 1 bod a zápas tak končí za stavu 5:13 pro Fulleros.

Dnes se dá říct že naše pálka byla „mrtvá“. Nebyli jsme schopni odpálit pořádně za infield a když už jsme obsadili mety, tak jsme nedokázali stáhnout body. Nadějný start zápasu, kdy to vypadalo na vyrovnaný boj, se zvrátil během jedné směny v jednostranný výsledek, který bohužel nenarušil vítěznou sérii Fulleros. Z výsledku jsme všichni zklamaní, nicméně sezóna pro nás pokračuje příští týden na Tempu kde se postavíme proti místnímu B týmu.

 

Sestava:

Pícha-8, Pčolár-DH(Brož-1(5)), Drha-4, Kohutka M.-3, Ercoli-6, Janeba(Hajný)-9, Foltýn-7, Podpěra-2, Křikava(Kučera)-5(1), Pitch-Hejda

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *