Praotci RC – Miners

Baseball Kladno

Praotci RC – Miners

Po předešlých dvou porážkách jsme dnes nastoupili v Roudnici na Kladenské Miners.
Oproti minulým týdnům byl vstup do zápasu podstatně zdařilejší. Hned po prvním inn. se ujímáme vedení 2-1.
To už se však na kopci rozházel Leo a v dalším inn. nepouští soupeře k žádnému doběhu. Naše palice však soupeře nejvíce potrápí právě ve 2. inn, kdy otáčíme celý lineup a připisujeme dalších 7 bodů. Po 3. inn soupeř přidává bod a my další 3. V následující směně soupeř odvrací úder pěti body a v tu chvíli je nutno si uvědomit že ještě není konec, což jsme si asi částečně mysleli. Ve 4. inn totiž nezaznamenáváme žádný bod.
Nastupujeme do pole s tím, že pokud se inning protáhne tak je poslední. Mezitím se už podruhé představuje na kopci Kolie. Ani jemu se nedaří soupeře zastavit a to znamená další 2 body. Nic nechceme ponechat náhodě, proto přidáváme také 2 body. Jelikož se inning odehrál relativně rychle, pouštíme se do posledního šestého. V něm však soupeře nepouštíme ke slovu a rychlými třemi outy končíme zápas za stavu 14-9.
Můžeme konstatovat, že „spravení chuti“ přišlo o týden později. Každopádně náš výkon na pálce byl tentokrát podstatně lepší. Viděli jsme i jeden dvoubodový homerun od Kolie.
Doufáme, že nám palebná síla vydrží i na příští týden, kdy doma opět hostíme Old Boys.
Začínáme opět v 18:00 v Roudnici n.L.

Sestava:
Hajný-4, Podpěra(Foltýn)-2 (9), Kohutka J.-9(2), Ercoli-7(1), Kučera-6, Kohutka M.-3, Křikava-5, Pícha-8, Pčolár-DH (Janeba M.-7) Pitch-Hejda

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *