Praotci RC – Old Boys

Praotci RC – Old Boys

Ve středu jsme nastoupili v prvním souboji letošní sezóny proti Pražským Old Boys. Oba ze soupeřů rozhodně nechtěli nic podcenit a proto se sešli v hojném počtu.

V roli domácích začínáme v poli. Na kopci tradičně Leoš začíná skvěle. Soupeř sice obsazuje metu, ale k ohrožení skóre nedochází. Naši první dva pálkaři se také nedostávají na metu, ale pak přichází meta zdarma a po ní řada hitů díky kterým si jdeme pro 3 body. V druhém inningu si bod připisují i Old Boys. Náš inning začíná outem, ale pak přichází odpaly, které nám přináší další 3 body. Třetí inning je ze soupeřovy strany bez bodu a my přidáváme bod. Stav 7:1. Do čtvrtého inningu vcházíme za občasného hřmění a je nám jasné, že počasí dlouho nevydrží, tak se snažíme abychom dohráli alespoň 5 inn. a zápas mohl být uznaný. Soupeř si připisuje hned další bod po chybě našeho pole. Nám se na pálce nedaří přidat další body. V pátém inn. pro změnu soupeř nepřidává body a připisujeme bod. To už však začíná poprchávat. Není to ale nic hrozného, tak jdeme do další směny. Naše pole zahrává 3 outy a jdeme na pálku, kde se nám nedaří vůbec. Vzhledem ke snížené viditelnosti pálkaři nemohli trefit míč a očividně i rozhodčímu dělalo problém rozeznat správné nadhozy. Navrhujeme tedy ukončení zápasu, kdy po dohodě se soupeřem zápas končí po 6 inn. za stavu 8:2 v náš prospěch.

Ačkoliv zápas měl rychlý spád a nečekaný konec, byl náš výkon na pálce i v poli přesvědčivý. Leoš na kopci předvedl výborný výkon a můžeme to brát jako přípravu na pondělí, kdy se opět utkáme se stejným soupeřem při odloženém utkání na Krči. Začínáme tradičně od 18:00.

Hned další zápas nás čeká opět v Praze ve středu, tentokrát na Kotlářce, kde se utkáme s místním „Béčkem“. Začátek také v 18:00.

 

Sestava:

Pícha-8, Pčolár-DH, Drha-4,Kohutka M.-3, Kohutka J.-2, Brož-6, Podpěra-7, Křikava-5, Šindelář(Klatovský)-9, Hejda – P

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *