Praotci RC – Sabat B

Praotci RC – Sabat B

Ve středu jsme na domácí půdě přivítali soupeře známého z minulého týdne. I když jsme byli o krok blíže finále než Sabati nenechali jsme nic náhodě a vkročili do zápasu s odhodláním rozhodnout již tento týden. Kádr byl sice lehce obměněný, ale nabýval stejných kvalit.

Jako domácí jdeme do pole, kde se na kopci tentokrát představí Leoš. Ten začíná třemi strikeouty ze čtyř pálkařů. Na pálce obracíme celý lineup a ujímáme se vedení 3:0. V druhém inningu skóruje i soupeř, ale pouze jednou. Leoš si připisuje další strikeout a další 2 outy zajištuje pole. Na pálce přidáváme další 3 body a opět téměř otáčíme lineup. Třetí soupeřova pálka je bez bodu. My točíme celý lineup což nám přináší 5 bodů. Stav po 3.inn 11:1. Leoš na kopci soupeře stále nepouští ke slovu a to znamená další inning bez bodů. Naše pálka připisuje další 2 body a snažíme se směrovat zápas k rozdílu 15 bodů po 5 směnách. V pátém inningu však nepadne bod ani na jedné straně. Do šestého inningu vcházíme s tím, že je pravděpodobně poslední kvůli viditelnosti. To už však ale soupeř našel recept na Leošovy nadhozy a po pár bodech je nutné střídání na kopci. Tam se staví Kolie. Závěr zápasu není úplně v naší režii, když dovolíme soupeři daří skórovat 6 krát a snížit tak skóre na stále vítězných 13:7 v náš prospěch.

I přes závěrečné trápení jsme si obhájili postup do finálové série po druhém zápase. Nicméně soupeře se dozvíme až v příštím týdnu jelikož Old Boys vyrovnali sérii s Fulleros na 1:1.

První finálová série se rozehraje v pondělí 24.9 s největší pravděpodobností v Praze na Krči. Následující pak 1.10 popřípadě 3.10.

O všem Vás budeme informovat!

 

Sestava:

Hajný -4, Pčolár -DH(7), Kohutka J. -2, Kohutka M. -3, Ercoli -8(1), Kučera -6, Podpěra -7(8), Foltýn(Křikava) -5, Šindelář (Bajer) -9, Pitch – Hejda

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *