Praotci RC – start sezóny 2019

Praotci RC – start sezóny 2019

Již téměř měsíc nám probíhá nová sezóna, která bohužel pro nás není přívětivě nakloněna na naší stranu. Před prvním zápasem jsme poslední březnový víkend absolvovali přípravný trénink a zápas s Céčkem Praha, kde jsme si po zimě připomněli baseballové návyky. K prvnímu zápasu jsme nastoupili první dubnovou středu, kdy jsme se postavili Pražské Kotlářce B na domácí půdě v Roudnici. Skóre zápasu jsme drželi téměř celou dobu na dostřel, ale bohužel v závěru zápasu byla Kotlářka silnější a dokázali se urvat a zařídit tak výsledek 4:9 v jejich prospěch.

Druhý týden jsme se postavili našemu soupeři z loňského finále a tím byli Old Boys. Zápas se opět konal v Roudnici a nesl se ve stejném duchu jako proti Kotlářce. Celý zápas jsme měli Old Boye na dostřel, ale v závěru zápasu se nám nevydařil jeden inning a byl z toho výsledek 2:10 pro Pražáky.

Následující týden jsme se opět na domácí půdě střetli s Miners Kladno. Tento omlazený a ambiciózní tým, který poctivě trénuje nás také zaskočil a ani s nimi jsme se nedokázali prosadit, zejména na pálce jako ve všech předchozích zápasech a připisujeme třetí prohru v řadě 6:12 v prospěch Kladna.

Čtvrtý zápas vyrážíme poprvé ven, do Prahy na Sabat, kde se stavíme jejich béčku. I přesto že se proti nám staví pár hráčů z A týmu se nám daří skóre udržet na dosah a v závěru zápasu jsme se dokázali konečně prosadit a obrátit výsledek na konečných 6:7 v náš prospěch.

První květnový týden máme pauzu od přeboru pauzu a čeká nás zápas Českého baseballového poháru, kde tentokrát stavíme Blesku Jablonec z první ligy. Od začátku zápasu se Jablonec ujímá vedení, které postupně dotahujeme v závěru a obracíme zápas v náš prospěch na konečných 10:8 pro nás. Tato výhra nás posouvá do dalšího kola poháru, ve kterém se tuto středu postavíme opět prvoligovému Sabatu A.

Následující týden máme hned 2 zápasy. Prvním je přeborový zápas proti Tempu B v Praze, kde se od začátku zápasu skóre vyvíjelo v náš prospěch, ale závěr zápasu se nám nedaří a po několika chybách v poli i na pálce zápas končí 8:7 v prospěch Tempa. Druhým zápasem je již zmíněný ČBP v Roudnici proti Sabatu.

Od začátku května se také nově představujeme v nových dresech jak můžete vidět na fotkách.

Zápas začíná dnes 8.5 od 16:00 v Roudnici.

Budeme se těšit na Vaši podporu.

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *