Praotci-RC vs. Fulleros

Fulleros de la Habana v roudnici

Praotci-RC vs. Fulleros

V posledním prázdninovém dni jsme přivítali v Roudnici tým Fulleros de la Habana. Jednalo se o odložený zápas, který se neodehrál v jarní části kvůli počasí.
Věděli jsme, že nesmíme zápas podcenit a v nejlepším případě vyhrát a udržet si tak vedoucí příčku tabulky. Fulleros jsou zatím jediný tým, který nás dokázal porazit.
Za nás na kopci začíná Chochy, kterému se daří Fulleros držet až do 3 inningu, kdy se po řadě odpalů a chybám pole soupeř dostává do vedení. Díky bohu jsme se z bodového nášupu nesesypali a hned v dohrávce stahujeme body. Po 3 inn je tedy stav 8-11 pro Fulleros. Mezitím se už na kopci objevuje Leo, který soupeře nepouští už ke slovu a nám se daří ve 4 inn skórovat a otočit zápas v náš prospěch na 12-11. Na konci 5 směny je skóre srovnané a stmívá se, tudíž se domlouváme na posledním inningu. V poli zahráváme rychlé 3 outy a jdeme na pálku, kde jsme si celkem bez problému obsadili mety, ale bohužel nedokázali stáhnout body domů. Zápas končí v 6 inn stavem 12-12, za který jsme i tak rádi, když jsme v jeden okamžik prohrávali o tolik bodů.

Sestava: Pčolár 4, Pícha 8, Kohutka J 2, Kohutka M 6, Chocholatý(Hejda) 1, Křikava 5(9), Podpěra 7, Hajný 3, Kučera 5

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *