Sabat B – Praotci RC

Sabat B – Praotci RC

Ve středu jsme nastoupili v prvním venkovním zápase v Praze na Sabatu. Začátek utkání přinesl rozruch, protože se „čekalo“ na rozhodčího, který ovšem nakonec ani nedorazil. Jelikož Sabatští nechtěli dát nikoho z vlastních řad, kdo by to odpískal (i přesto, že na hřišti bylo dost dalších lidí) byli jsme nuceni pro začátek poslat Valdu za kopec, kterého v průběhu zápasu vystřídal Bary na pozici sudího.

Jako hosté jdeme první na pálku. Nadhoz Sabatu nám dopřává nadhozy hodné BP což nám vyhovuje. První kolo lineupu otáčíme celé bez jediného outu, druhé kolo si již nějaký out

přineslo, ale byli jsme schopni začít i třetí kolo. První inning nám přináší 13 bodů a byly k vidění i 2 homeruny. První zaznamenal J.Brož a druhý M.Kohutka. Na kopec se za nás staví opět Leo, kterému i bez spiků se daří na výbornou..3 outy v poli a jdeme pálit. Druhý inning přináší 2 body. Soupeři se sice daří obsadit první metu ale k žádnému ohrožení skóre nedochází.  Třetí inning nepřináší body ani jedné straně. Ve čtyřce přidáváme jeden bod, kdežto i soupeř otevírá skóre a to hned homerunem za jeden bod a poté skórují ještě jednou. Skóre 2:16. V dalším inningu se snažíme skóre dohnat na rozdíl 20 bodů v 5inn ale bohužel se nám daří přidat pouze 3 body. Soupeř přidává 2 body a my v 6. inn přidáváme 2 body.Na kopec jde J.Brož který soupeře už nepouští ke slovu a končíme zápas za stavu 4:21.

Tímto zápasem jsme se rozcvičili na příští týden, kdy nás čekají rovnou 2 zápas. V pondělí se utkáme na Krči s Fulleros a ve středu vyrážíme bojovat na Kladno. Oba zápasy začínají již v 18:00!!

 

Sestava: Pícha-7, Pčolár-DH, Hajný(Klatovský)-9, Kohutka M.-3, Kučera-6, Drha-4, Brož-8(1), Křikava(Janeba)-5, Kohutka J.-2

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *