Sabat B – Praotci RC

Sabat B – Praotci RC

Ve středu vypuklo play-off. Naším soupeřem jak jsme již věděli je Sabat B. První utkání se konalo v Praze. Jako hostí začínáme na pálce. Nechceme nic nechat náhodě a hned od začátku se dostáváme do vedení dvěma body. Brožák na kopci soupeře nepouští ke slovu a z prvního inningu odcházíme za stavu 0:2. Druhý se karta obrací, když se nedaří skórovat nám a Sabat se ujímá vedení na 3:2. V třetím inningu přidáváme 3 body, ale bohužel z něj nevycházíme jako vítěz, protože soupeř skóruje 4x a stav se mění na 7:5. Čtyřka je v naší režii. Od prvního pálkaře bod po bodu tlačíme postupně body, kterých je 6. Soupeř odpovídá, ale pouze jedním bodem. Ujímáme se tak vedení 8:11. To už se ale pomalu začíná stmívat a od rozhodčích dostáváme informaci že nás čeká poslední inning. To pro nás znamená jediné a tím je, že musíme pojistit skóre a poté udržet čistý štít. Na pálce se téměř opakuje předešlý inning s jedinou vyjimkou, že přidáváme dalších 7 bodů. V poli sice poté pouštíme soupeře ke skórování, ale je to pouze bod, který nás nemůže ohrozit. Zápas končí po 5 směnách za stavu 9:18 v náš prospěch.

Tímto jsme o krok blíže finálovým duelům, ale stále není nic vyhráno. V příštím týdnu nás čeká odveta opět se Sabatem. Hřiště bude ještě upřesněno.

 

Sestava:

Pčolár -4(7), Drha -6, Brož -1, Kohutka M. -3, Kučera -5, Ercoli -8, Kohutka J. -2, Podpěra -7 (Hajný -4), Bajer (Klatovský) -9

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *