Sezóna za dveřmi

Sezóna za dveřmi

S přicházejícím začátkem dubna se neodvratně blíží i nová sezóna, které se všichni nemůžeme dočkat.
Muži nastoupí jako v předchozích letech ve spojení s Rakovníkem Red Crayfish. Tato kombinace je již osvědčená a pro nás jediná možnost jak hrát soutěž. Ve stejné kombinaci se pro tento rok bohužel představí i kategorie U15, kde došlo snížení počtu hráčů. Jediným čistě „Praotčím“ týmem budou U11, kteří po delší pauze odehrají regulérní soutěž. Mimo soutěže je čeká ještě coachballová liga.
Muži zahájí sezonu přípravným zápasem se Spáleným Poříčím 30.3  na venkovní půdě. Naše hřiště bohužel v současné době není provozuschopné kvůli poničenému backstopu a dugoutu velkého hřiště. Doufejme že se nám vše brzy podaří alespoň provizorně opravit aby mohla sezóna začít v plném proudu!

V následujícím týdnu začíná 1. kolo přeboru. První zápas se koná 4.4 s Pražskými Old Boys. Toto bude ovšem záležet vše na počasí.
U15 začínají 14.4 v Rakovníku proti Kladenským Miners. Hrají vždy 2 zápasy. První od 13hod. a druhý cca od 15hod.
U11 by měli začínat 7.4 v Roudnici, ale termín tohoto zápasu se bude pravděpodobně ještě měnit, ale určitě budeme brzy informovat.

Mimo těchto zápasů nás v Roudnici čeká v termínu 25-27.5 národní kvalifikace Senior League. Je to turnaj, kterého se zůčastní výběry jednotlivých regionů České Republiky, jehož vítěz bude reprezentovat naši republiku v dané kategorii. Více informací již brzy.

Budeme se těšit na Vaši podporu při zápasech a doufáme že si je s námi náležitě užijete!!
Vaši Praotci!

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *