U11 Praotci – Piranhas

U11 Praotci – Piranhas

Berounské Piraně se do nás zakousli a už nepustili

V neděli 15.4. jsme odehráli naše první mistrovské utkání v oblastním přeboru žáků U11 v baseballu. Nelichotivý výsledek se soupeřem z Berouna odhalil naši nedostatečnou připravenost na nových pozicích – chytače a nadhazovače. Až do této sezony nadhazovač nenadhazoval, ale byl vlastně dalším polařem a ani chytač nemusel řešit ošemetné herní situace po divokých nadhozech.

V průběhu zápasu jsme měli pouze několik světlých okamžiků: pár zastavených švihů do nepřesného nadhozu a jistě rozehrané auty na pozici druhého metaře. Slušné výkony obou nadhazovačů nepodpořilo pole, nevyužili jsme několik dobrých příležitostí k zahrání autu, a tak všechny 3 odehrané směny byly ukončeny pěti doběhy soupeře. Nemilé překvapení byl ale výkon na pálce. Praotci se prostě tentokrát nepotkali s formou a byli jsme rádi za čestný bod v poslední směně.

Konečný výsledek 1:15 pro Piraně.

V sobotu 21.4. se účastníme 1. turnaje Coachball ligy v Chomutově, a to je ideální příležitost pro nácvik souhry v obraně a vyzkoušení pálky. Čeká nás 6 zápasů, tak příležitostí bude dost.

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *