Zdařený vstup do nové sezóny

Baseball na Sbatu

Zdařený vstup do nové sezóny

Vstup do letošní sezóny se zadařil. Po delší zimní pauze jsme o víkend uspořádali „spring training“, kde jsme si po zimě prošli nějakou taktiku a potrénovali. Věděli jsme, že ve středu nás čeká první zápas na hřišti v Tróji s místním Sabatem B, tak jsme museli ušetřit část sil na tento den.
Očividně jsme zvolili dobrou taktiku a soupeř byl možná trochu překvapen. Začátek zápasu nebyl moc příznivý pro ani jeden tým, kdy se pálkařům moc nedařilo a stav je 0-0 po 1.inn. Odpověď domácích přichází hned v následující směně, ze které domácí těží 3 body a nám se skórovat nedaří. Naše pálka ožívá pro změnu ve 3.inn a vracíme soupeři stejnou nadílku, jakou jsme obdrželi v předešlém inningu. Po 3.inn stav nerozhodný 3-3.
Ve 4.inn přidáváme další body a soupeři se nedaří se prosadit a to pro nás znamená vedení 3-6. V pátém soupeř vrací úder a dotahuje skóre na 5-6. V 6.inn však přichází naše sklizeň a připisujeme si dalších 8 bodů a dostáváme se do vedení 5-14. Do 7.inn vstupujeme s tím, že je pravděpodobně poslední a poté bude zápas ukončen pro špatnou viditelnost. Na zlepšení již dobré atmosféry přidáváme další 3 body a dostáváme se na konečný stav 5-17 v náš prospěch.
Nutno zmínit skvělý výkon na kopci od Leoše, který odházel bravurně celý zápas.
Start se nám vydařil, ale cesta za obhajobou loňských výsledků bude ještě dlouhá. Pro nás to znamená jediné…a to, že musíme do dalších zápasů jít se stejným odhodláním jako dnes a věřím opět v dobré výsledky.

Sestava: Pícha-8, Pčolár(Podpěra)-7, Hajný(Kohutka M.)-3, Drha-4, Kučera-6, Kohutka J.-2, Křikava(Tallman)-5, Šindelář(Klatovský)-9, Hejda-1

Další zápas nás čeká opět ve středu příští týden, tentokrát na domácí půdě v Roudnici n.L., kde se opět utkáme s Trojskými Sabaty. Podpořit nás můžete přijít od 17 hodin. Těšíme se na Vás!!!

Komentáře

Zanechte nám zpětnou vazbu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *